| Tpushow a întrebat:

Pe cine iubiti mai mult pe mama sau tata

Răspuns Câştigător
| RTDRomania a răspuns:

Mama

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Niciunul. De ce sa-i iubesc? Pentru ca m-au facut? Chiar deloc. Nu merita.

| LanaDelReyFan a răspuns:

Eu nu pot alege intre ei, sunt parintii mei, ii iubesc in mod egal. mama vorbeste cu mine, imi da sfaturi discutam despre diferite lucruri, si fara ea nu existam, pentru asta e o mama, dar si tata, de exemplu cand mama era insarcinata cu surioara mea cine a stat cu mine? Amandoi au rolul de a avea grija de noi, si nu ar trebui sa facem diferenta, pentru ca mama imi cumpara lucruri si tata nu, sau invers, Asta e parerea meahappybig grinwinking

| selysol a răspuns:

Tata ca e mai bun cu mine nu ma cearta si parintii mei sunt despartiti iar eu stau cu tata so? tata ramanelaughing

| Măduuțaa a răspuns:

Buna.Sincera sa fiu, mereu l-am iubit pe tata.Mereu ma ajuta, imi da sfaturi, desi nu este tatal meu real...Il iubesc ca pe tatal meu real.Mama mereu m-a urat! M-a trimis la internat, ma certa mereu, m-a acuzat pe nedrept pentru ceva ce nu am facut...Mi-a dat nastere, dar nu asa se poarta o mama!

| Tpushow explică (pentru Măduuțaa):

Si acum mai ai mama?(scuze de intrebare daca te-a afectat)

| Măduuțaa a răspuns (pentru Tpushow):

Nu,a murit..Nu iti fa griji, nu ma mai afecteaza asa tare.