| Singuratatea a întrebat:

O intrebare pentru fete; nu va plictisesc baietii cuminti? pe mine ma cam plictisesc.Adica nu vreau sa zic ca imi plac cei care fura, drogati etc.Nu doamne fereste.Dar imi place sa ma distrez, sa merg la petreceri etc. Nu sa stau zi de zi in cafenea si sa beau sucuri.

Răspuns Câştigător
| libertat a răspuns:

Sigur ca e plictisitor cu unu atit de cuminte adica foarte romantici imi plac asa mai glumeti sa nu fie plictisitor...

7 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Si baieti cuminti de ce nu ar merge? poate singura diferenta este ca trebuie sa iei tu initiativa...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

E mai misto sa stai in cafenea...sau la ceai, sau mai stiu eu ce.Dar nu mi-ar place sa merg in locuri pline de animatoare si fum de tigara+miros de alcool.
O zi buna!big grin

| Andreea1130 a răspuns:

Mie nu mi se pare...straight face fiecare baiat rau sau cuminte e bun in sensul lui... daca intelegi ce spun, acum depinde si de preferintele fiecaruia

| elenusa12 a răspuns:

De unde esti?

| elenusa12 a răspuns:

Aveam un coleg in clasa care, mereu chiulea, enerva fetele si fuma dupa scoala.asta da baiat rau.mie una imi placea putin de el dar s-a mutat la alta scoala, chiar daca colegi sunt fericiti ca a plecat, pana si diriga, mie si inca la cateva fete ni se pare ca a plecat cel mai dragut baiat din clasa.

| jess179 a răspuns:

Cu un baiat trebuie sa razi,sa te distrezi,sa te intelegi bine.Dar depinde de firea fiecaruia. Daca vrei sa te distrezi, cauta un baiat caruia Ii place viata, aventura, nu unul care sta cuminte, si mai este si timid.

| Domnisoaraindragostita a răspuns (pentru jess179):

Doamne fereste de timizi, nici macar nu ai avea despre ce discuta cu el.