| yonut26 a întrebat:

Ma sfatuiti sa imi iau un atv Bashan bs200 s3 cu motor de 200cc in 4 trepte+1 cu cardan? Este bun,,, adica este rezistent?

Răspuns Câştigător
| OnlyMeAndy a răspuns:

Salut yonut26,
Am acelasi model pe care tu vrei sa il achizitionezi, am dat 1200 euro pe el, il am de 1 an si pe langa combustibil nu am schimbat nimic la el, absolut nimic.
Este foarte bun, demaraj puternic, viteza rezonabila pentru un at de 4+1 cu cardan, vireaza bine si e "cal de cursa lunga". Nu te lasa la greu.
Eu zic sa il cumperi, Merita!

| yonut26 explică (pentru OnlyMeAndy):

Multumesc mult pentru sfat

1 răspuns: