| looveee a întrebat:

Imi puteti da un discurs pentru sefa clasei? Sper sa fie unul mai complex deoarece eu vorbesc fluent cu termeni mai complexi. Dau funda pentru cel mai folositor raspuns, si dau raspunsuri celor ce raspund. Si

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

A fost chiar amuzant...laughing "eu vorbesc fluent cu termeni complexi"rolling on the floor

| Geass a răspuns:

Se scrie complecşi domnişoara care nu scrii la fel de "fluent" precum vorbeşti.

| Puturoasa a răspuns:

I-mi place ca esti elevata rau si folosesti si "termeni complexi", nu degeaba te-au pus sefa de clasa!
Auuuu limba romana...

Răspuns utilizator avertizat