| LucianaLucy55 a întrebat:

Aseara prietenul meu, care acum 3 zile mi-a spus ca ma iubeste, s-a despartit de mine.M-a ranit foarte tare..Imi puteti da niste idei, cu ce i-as putea spune ca sa-l ranesc si eu pe el?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Razbunarea este arma prostului siiii totusi, te poti combina cu un baiat care este mai bun ca el din toate punctele de vedere si care te iubeste cu adevarat iar mai apoi sa-i arati cat de fericita esti in noua relatie.Sigur va muri cate o zi pe rand in el.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ii spui nimic.Fa-ti alt prieten si sigur fostul va va vedea impreuna.Atunci il vei baga in boala.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru darrio2007):

Daca isi face iubit asa degeaba sa ii faca rau lui ex o sa vada la urma ca tot ea sufera mai mult ca sta cu unul degeaba.

| RagnarokR a răspuns:

Fii fericita cu altul. asa de fericita incat sa se vada de la o posta. o sa se simta ca un gunoi.

| Soltinschi_Valeriu_1997 a răspuns:

De ce vreai ca sal ranesti? Mai bine afla care este cauza ca s-a despartit de tine.Vezi ce o sa spune apoi o sa intreprinzi ceva.