| Dayaa124 a întrebat:

Hei,ieri am aflat ca un baiat ma place, o persoana zice ca vrea sa facă mișto de mine și celelalte spun ca nu, mie îmi place tare de acest tip.Ieri m-a chemat pe afara și eu nu m-am dus de ce oare m-a chemat?(doar noi 2)

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sa numai tii cont de ce spune o persoana sau alta, nu toti iti vor binele in viata, te asigur de acest lucru!
fa ceea ce iti spune inima (sau gandirea), mergi si cunoste-l pe acel baiat

| Violleta2022 a răspuns:

Pe alt topic ai scris asa:
"Odata o prietena l-a întrebat dacă vrea sa fie cu mine împreună, nu a zis nu doar a spus ca îl bate gagica-sa..."

Deci, baiatul nu te place si nici nu are vreun interes sa fie cu tine, asta este doar in capusorul tau, fiindca doar tie iti place de el, el avand deja gagica.
Te-as sfatuii sa-ti bagi revizuiesti comportamnetul si sa nu mai bati campii cu minciunile, dlasa baiatul ala in paceca nu poti sa fii cu el, odata ce el este deja cu alta fata si nu este interesat de tine.

https://www.tpu.ro/......o-zi-mi-a/

| dullcat a răspuns:

Buna.Cand nu risti nu castigi, asta e clar.Il poti intreba direct pe el de ce te-a chemat, presupun ca va aveti pe social media si vorbiti cand se poate? Daca intentiile lui sunt reale poate iesi ceva foarte frumos, iar daca nu, asta e, crede-ma ca nu va fi sfarsitul lumii si cu aceasta ocazie numai bine vei invata pe viitor sa te feresti de nesimtiti, ceea ce este benefic pentru dezvoltarea ta personala.Bafta!

| blairelovesmusic a răspuns:

Persoana aia care ti-a zis ca vrea sa faca misto de tine e doar invidioasa pe tine, nu o asculta. Baiatul te-a chemat afara probabil ca sa iti zica ca te place sau doar ca sa petreceti timp impreuna fiindca e indragostit de tine. Eu zic sa-i dai o sansa, sa-i zici ca il placi. Poate asa veti fi impreuna. Vorba aia: incercarea moarte n-are. Succes!