| Piupiu699 a întrebat:

Dacă iubitul meu este de acord sa jucam cu niște copii jocul sticluța pe săruturi, el sărutându-se se cu alte fete și eu cu alți băieți. Vrea o relație de lunga durata sau a vrut sa para doar nepăsător?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

El ca baiat vrea sa vada ce fata dezinvoltă estiwinking open mind mai pe intelesul adolescentilorwinking

| Violleta2022 a răspuns:

Tu si cu iubitul asta faceti sex?
Adica sunteti asa mari de sunteti "iubiti"?
Si ce treaba are el cu copii mici, cu care vrea sa se joace ca pretext sase sarute cu niste fetite mici?
Este pedofil, vrea sa atraga copilasii pentru alte activitati sexuale?

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu te avertizez ca poti lua herpes din astfel de joculete si, din pacate, nu mai scapi de acest virus, ramane in corpul tau toata viata.Ai mare grija, la fel si in privinta acestui asa zis iubit.In adolescenta mai mult etre vorba despre experimentare cat cuprinde, sub influenta hormonilor care o iau razna, nu despre fidelitate si iubire reala. Vorbeste cu el, stabiliti care-i treaba, iar daca simti ca ceva nu este in regula asculta-ti instinctul si pune punct.

| Hyperion7 a răspuns:

Cam greu de spus, asta nu e o situație care poate decide ceva, poate vrea doar sa se distreze, poate chiar vrea sa te insele, asta doar el știe.
Fata de tine cum se comporta până în prezent?

| Alfheimr a răspuns:

Il invoc pe justi Power 200