| faranume30 a întrebat:

Cum să acoperi niște cicatrici de pe picior la mare să nu se vadă?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te stresa din nimicuri, fiindca nu interseaza pe nimeni daca ai cicatrice pe picior, fund sau fata, doar sa ai grija sa pui crema anti-bronzanta pe corp, fiindca cancerul de piele face ravagii.

| faranume30 explică (pentru Violleta2022):

Păi da dar văd ai mei și nu știu de ele

| Violleta2022 a răspuns (pentru faranume30):

Oricum vor afla intr-o zi, mai ales ca tu chiar ai nevoie de ajutor, fiind o probleme mentala serioasa, daca ai ajuns sa te tai si sa te mutilezi singura.

| dullcat a răspuns:

Ce fel de cicatrici? Trebuie automat folosite niste produse waterproof, ca altfel degeaba le aplici.Iar nuanta de asemenea va influenta aspectul final, ca poate ai noroc si nu se vede nimic sau se vede discrepantaa uriasa dintre tonul pielii tale si cel a produsului.

| Felissa13Eden a răspuns:

Problema e ca daca te bronzezi o sa se vada si mai rau pe piele. Nu trebuie sa le acoperi. Pe mine m-a zgariat pisica foarte rau pe picioare si mi-au ramas semne o perioada, dar nu le-am bagat in seama. Nu e nimeni asa atent, nu iti face probleme.

| MistarGoGu a răspuns:

Ceva pudra chestii de fete pentru machiaj in culoarea pielii! Doar sa nu te bagi in apa! Altceva nu stiu ce ar putea functiona! Mai ales la contact cu apa!