| GodIsLove a întrebat:

Ce parere aveti despre datul numarului de telefon la facebook? Ar trebui sa-l dau? Ca altfel nu mai pot intra pe facebook si perd tot ce aveam cu un cont nou.Voi l-ati dat? Ati primit codul de confirmare? Ce ar trebui sa fac fiindca mi-e frica sa-l dau.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Este doar o masura de securitate care o faci pentru tine, pentru siguranta contului tau.Eu am dat acum un an jumate si am primit un cod, iar de atunci nu s-a mai intamplat nimic.Ce crezi ca se poate intampla cu nr tau? Iti spun eu:nimic.Nu iti mai face atatea griji...

| GodIsLove explică (pentru Bondarel99):

Prima data am bagat un numar care nu mai e valabil de-al meu.Si apoi cel pe care-l am, dar nu mai am primit codul.Nu mai exista nici o varianta de a intra pe cont? Sau trebuie sa fac altul? Pagina aceea am inchis-o.Si nu ma mai lasa sa bag numarul de telefon inca o data.

| Bondarel99 a răspuns (pentru GodIsLove):

Pai ei iti dau mesaj pe primul nr pe care l-ai bagat. Poate t lasa sa il mai schimbi dupa un interval mai mare de timp.Dar tu doar ai grija sa nu iti afle nimeni parola si pune o parola greu de ghicit si nu cred ca mai ai nevoie de codul ala pentru ca contul tau sa fie in siguranta.

7 răspunsuri:
| DunkelheitBu a răspuns:

Si eu l-am dat si nu s-a intamplat nimic rau, am primit codul de confirmare si atat. Poti da la setari si sa setezi ca numarul sa fie privat si in asa fel, nimeni nu il stie in afara de tine.batting eyelashes

| GodIsLove explică (pentru DunkelheitBu):

Sper sa fie asa.Ca am vazut pe TPU ca erau care nu l-au primit.Nu vreau sa pierd contul.Ca am si ceva pagini, si chiar nu vreau sa-l pierd.

| Ioana300 a răspuns:

Am dat numarul de telefon ca sa primesc codul de confirmare, nu se intampla nimic.Pentru siguranta ta intra la "despre tine" si seteaza ca rpivat sau cine vrei tu sa vada

| Fatarap a răspuns:

Sa nu iti fie frica happy
Eu l-am dat tongue si acum daca cineva imi sparge contul il pot recupera
asa il ai securizat

| GodIsLove explică:

Eu inca n-am primit codul de vreo 10 minute.Sunt sigura ca am bagat numarul de telefon corect.Am mai dat o data sa-l primesc si nu stiu de ce nu merge.