| 愛日本 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care dau in fete de`a binelea? Am nevoiede mai multe păreri (fete&baieti) happy

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt niște dobitoci din punctul meu de vedere.
Pa, pa.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar respectivi oameni sunt niste badarani lipsiti de educatie.Intr-o fata nu se da nici cu o floare!

| KimBianca a răspuns:

Aiurea. straight face Niste oameni care sigur nu o sa isi faca o viata calumea. De ce? din simplu fapt k in stilul asta multe fete o sa ii evite straight face.

| mika a răspuns:

Jalnic. om de ultima speta!

| Sinitar a răspuns:

Hai sa vad raspund tot cu o intrebare... dar fetele dc ii lovesc si ii provoaka? la asta v-ati gandit avem drepturi egale asa ca nu mai comentati aiurea... ca nu toti baietii sunt asa, nu toti dau in fete, dar sunt si unele care merita bagate in spital, pitzi mai pe scurt.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Sinitar):

Ai dreptate, dar asta nu inseamna ca trebuie sa iti faci tu dreptate singur...[prin bataie] la fel si fetele...

| 愛日本 explică (pentru Sinitar):

Bărbaţii nu îşi arată bărbăţia lovind o fată, aceştia care fac asta sunt nişte laşi!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru 愛日本):

Perfect adevarat!

| Sinitar a răspuns (pentru 愛日本):

Adevarat, dar majoritatea care le cunosc... nici nu le mai bag in seama, imi bag castile in urechi asc muzica si le las sa se dezlantuie e mai simplu big grin

| 愛日本 explică (pentru Sinitar):

Inteligent

| Adryan657 a răspuns:

Idioti
cat de suparat ai fii daca lovesti o fata dai dovada de slabiciune

| amy10 a răspuns:

Is "cam" TAMPITI si batuti in cap...ce sa mai badaraniwinking Funda?happy

| 愛日本 explică (pentru amy10):

Nu amy10, nu îţi dau fundă.
De ce?
Pentru că ai cerut`o.
:-|

| Азбука a răspuns:

Lipsiti de educatie si de bun simt, si pe care trebuie sa-i eviti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dusi cu pluta. Excroci, nesimtiti. oameni fara minte in cap.