| Andreeaionla57 a întrebat:

Bună! Vitamine am luat foarte multe … am 1, 73 picioare lungi si 60 de kg ..totusi mi-as dori atat de mult sa ajung la 65 de kg… ma ingras foarte grezu …nu pot purta blugi stramti deloc ..mereu trebuie sa aud:ce bețe ai, umbli dezgropata si fel si fel … ma puteti ajuta cu nuste sfaturi pentru a lua in greutate

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am mai spus ca esti perfecta la 60kg si 1.73m
Crede-ma ca nu ai nevoie sa te ingrasi!
Nu mai pune botul la toate invidioasele care ar da orice s ate vada mai grasa, ca sa nu te mai placa nimeni, de aceea te intarata si rad de tine.
Tu nu esti capabil sa gandesti pentru tine?

NU prea inteleg ce spui despre vitamine...ce treaba au vitaminele cu kilogramele tale, sau cu picioarele lungi?

Vitaminele au un singur rol: sa intareasca sistemul imunitar suplimentand cantitatea de vitamine din corp, ele nu ingrasa, nu produc alergii si nu au efecte negative, daca sunt luate in doze normale.

1 răspuns:
| Standt a răspuns:

Vei lua in greutate (poate prea mult) cu varsta. Cati ani ai acum?
Ca la 15 ani nu poti avea mai mult de 60 kg.