| XdHubaBuba a întrebat:

Buna ...am o intrebare... stie cineva cum se poate face o masca pentru cosuri sau ceva cu care sa te dai pe fata pentru cosuri?

2 răspunsuri:
| InutzZa a răspuns:

Tu ce virsta ai?
Am avut si eu cu putin timp in urma si am fost la cosmetolog, mi-a spus ca nu am nimic(pentru ca eu de fel ma speriasem ca de obicei nu aveam cosuri pe fata deloc, poate foarte rar cite unul, dar treceau repede)dar de data aceasta aveam foarte multe, mai ales in regiunea barbiei..Cosmetologul mi-a spus sa nu folosesc nimic impotriva cosurilor(ca de exemplu cum ceri tu..mastile.)....era de ajuns doar sa ma spal pe fata regulat cu apa calduta si cu gel numai pentru fata, pentru ten normal.e de ajuns sa te speli dimineata si seara(uneori ma spalam si in timpul zilei, depinde cum reuseam), eu am facut asa si in doua-trei saptamani am scapat de ele