| Master_5529 a întrebat:

Am vrut sa fac sex cu iubita mea si ea mi-a zis ca e pe stop ce inseamna asta? oare nu ma mai iubeste

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Offf! adica are ciclu!
stii u, ciclu=sange, sper sa intelegi!
poate nu vroia sa te murdareasca! love struck

| Nastia a răspuns:

Mai, omule, daca ti-a zis asa inseamna ca e in perioada interzisa sexului.cauta si tu pe google cuvantul"menstruatie" sa intelegi mai bine. te iubeste la fel de mult. poti fi sigur de asta

| saymoon a răspuns:

Doamne, baietii astia! Cand esti pe stop inseamna ca esti la mestruatie [ciclu], de obicei nu se face sex cand esti pe "stop". ea ar trebui sati explice chestiile astea ca sa nu te faca sa crezi ca no mai iubesti.

| retouchan a răspuns:

Heihappy

Aia inseamna ca ii e teama ca nu cumva sa ramana insarcinata.

Din cate am auzit eu thinking daca este pe stop si face sex poate` sa ramana insarcinata.nu stiu daca e adevarat sau nu. da in fine.

Si daca nu ar fi pe stop.probabil ca ii este teama.Incearca sa vorbesti cu ea sa vezi` ce iti spune happySper ca te-am ajutat intr-un fel sau altul happy

| SlowLikeSnow a răspuns:

Inseamna ca are ciclu (cred ca stii si tu ce inseamna) si fetele nu vor sa faca sex cand sunt pe stop.

| raluca750 a răspuns:

Buna laughing nuuu... ea te iubeste dar daca a zis ca e pe stop inseamna ca e la menstruatie laughing si de asta nu poate sa faca

sper ca te'am ajutat:*:*

| flyuuuuuuuu a răspuns:

Te iubeste doar ca asa spun fete sunt pe stop adica i-a venit menstruatia happy

| Samtron a răspuns:

Nu. inseamna ca e la perioada de ciclu menstrual.
ai inteles?