| vitorior a întrebat:

Am 17 ani si nu imi creste barba... Daca ma voi rade pe fata timp de o luna,, va creste barba?

6 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Nu

| DragonSilver a răspuns:

Barba depinde mult de genetic, am avut colegi in clasa care nu avea-u nici macar un fir de par pe fata.
Daca vrei sa iti creasca barba incearca sa dai cu lama pe fata sau sa folosesti un tonic pentru cresterea parului pe fata.

| vitorior explică (pentru DragonSilver):

Dar daca timp de 1 luna ma berberesc cam o data la 3 zile va fi rezultat?

| Alexadrianhdnwgehs a răspuns:

Barba apare natural, atunci cand corpul incepe sa se maturizeze.
Daca dai cu lama pe fata accelerezi aparitia sa dar cu siguranta nu o sa apara intr-o luna
Trebuie timp!

| DragonSilver a răspuns (pentru Alexadrianhdnwgehs):

Eu de la 13 ani am dat cu lama si acum am barba dar nu am pe toata fata, asa mai deasa, aici un rand dincolo un rand etc.Rabdare si totul decurge de la sine.

| vitorior explică (pentru DragonSilver):

Cit timp ai dat cu lama, daca imi raspunzi la intrebare te declar ca raspuns cistigator,, numai raspunde sincer