| LisaJulie a întrebat:

De ce utilizatorii noi nu pot trimite mesaje sau cereri de prietenie către unii utilizatori seniori? Mulți utilizatori noi spun ca nu pot sa îmi trimită mesaje sau cerere de prietenie!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Măsura antispam

| Wr3nch a răspuns:

Pentru a preveni spam si mesaje nedorite de la cineva pe care il blochezi si isi face alt cont sa iti scrie.

| VoidEternal a răspuns:

Ai în setările contului tau opțiunea de a accepta mesaje de la conturile noi. Deși nu vad de ce ai vrea asta.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dă pe cele 3 liniuțe din dreapta sus a site-ului, apoi atinge numele contului tău, derulează până ajungi la Setări cont și aici găsești cum să rezolvi cine îți poate trimite mesaje, cereri de prietenie și alte setări.

| Dragobeta a răspuns:

Asta e politica site-ului. Pentru a da raspunsuri si a fi activ zilnic pe site.