| samiZiciPompier a întrebat:

Care a fost perioada de glorie a TPU?

Pe vremea mea era mai multa activitate aici.
Adica erau persoane vechi care intrau mereu. Acum dintre cei vechi mai sunt doar cativa.

Vad multe persoane care pun cateva intrebari, dau cateva raspunsuri si atat, intra rar.
Ce s-a intamplat cu TPU?

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Oamenii vor uita în timp de platforma aceasta daca nu va mai fi promovată, la fel cum am uitat si de Hi5. Lumea evolueaza si mereu se va cere ceva nou.

1 răspuns:
| vodami92 a răspuns:

Pai acum sincer! se aduna toti prostii aici! si pun intrebari tampite aiurite! etc! numai este ce a fost candva!