| anonim_4396 a întrebat:

Ce hobbyuri aveti? Ce faceti in timpul liber?

18 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Citesc, ma ocup de florile din ghivece si din gradina, stau pe TPU...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Role, basket, mers la munte, plimbările, natura, mersul cu cortul... Cititul...

| LuS[z] a răspuns:

Colectionez poster ascult muzica si ma plimb cu bicicleta

| Gabry a răspuns:

Pai hobbiurile meu sunt desenul si dansul iar in timpul liber stau pe TPUbig grin

| just|breathe a răspuns:

Pai ascult muzica, cant si vorbesc cu prieteni.Cred ca e ceva obisnuit.big grin

| Babushka a răspuns:

Sa ascult muzica, sa stau pe TPU, si sa stau cu uby meu :X:* pup

| Mixed a răspuns:

Principalul meu hobby e TPU...in timpul liber stau p'aici .deoarece sunt in primul an la liceu in it ...am fost nevoita sa vin aici... obligata de mama de fapt...si nu am prieteni nu am nimic ...imi place sa citesc ...sa cant ...sa ascult muzica...

Răspuns utilizator avertizat
| dulcika a răspuns:

Buna.
hobbyuri:imi place sa cant, sa dansez.etc
timp liber:stau cu prietenele, stau pe TPUhappy

| Lor3naXD a răspuns:

Tpu

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Stau pe computer
Desenez
Cant

| I'm just me a răspuns:

Hobbyurithinking somnulbig grin si pc-ul

| kiwii a răspuns:

In general imi place sa ma plimb cu prietenii prin parc.Restul timpului liber il consum citind o carte (de preferat roman, dar nu prea siropos tongue) si pe net.
Uneori am chef sa desenez, dar pacat ca nu prea am talent...

| gabitzu_8696 a răspuns:

Merg cu rolele:p
asc muzica
si stau pe TPUhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma uit la filmehappy

| nexa a răspuns:

Si mie,,, de asemenea,, ca orice adolescent imi place frt mult sa merg pe jos, chiar frt mult...plimbari cu rolele, voley de asemenea...ca doar este vara[pentru mine inca e:d]. iar marea este foarte aproape de mine, la 3 km de mine deci am un avantaj:NISIPUL >>deci in principiu Sportul ma CARACTERizeaza ...sa ies cu prieteni (aproape in fiecare seara), de asemenea sa comunic : >make nEw friends.Muzica e preferata mea... pot sa spun ca I`m aDDicted to IT...mai am multe de spus dar trebuie sa plec...so...cam atatbig grin

| nexa a răspuns:

Uh?

| foxy_2468 a răspuns:

Mie imi place foarte mult sa cant si sa desen.Insa trebuie sa recunosc ca cel mai activ hobby este mancatul de dulciuri.