| mariusrobert123 a întrebat:

Satuare TPU, ce parere aveti de telefonele zte, sunt ok?

Răspuns Câştigător
| sistar19 a răspuns:

Telefoanele zte, nubia și red magic sunt bune. Acum depinde de tine ce vrei să cumperi. Au telefoane de gaming, cunoscute sub numele de Zte Nubia Red Magic cu toate drăciile pe ele gen ventilator care să ajute la răcirea telefonului, lumină rgb pe spate, etc. Mai au și telefoane premium cum are Samsung, xiaomi, oppo, oneplus și realme. Acum vine și partea proastă: suportul de actualizări software este incert și nu vei ști câți ani o să primești actualizări de securitate și Android.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Desi am auzit de aceasta marca cu ani in urma, nu am detinut telefoane de la ei!
aici pe TPU preponderent suntem in una dintre cele 2 mari tabere
fie cei cu iphone fie cei cu Samsung laughing