| Anonim430 a întrebat:

Am o problemă cu tableta Vonino Magnet_G50: aproape mereu când o încarc, se oprește încărcarea la 40-50%, foarte rar când se încarcă până la 100%. Știe cineva cum s-ar putea rezolva? S-ar putea să fie nevoie o schimbare a bateriei?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate fi defecta mufa din tableta sau chiar incarcatorul, duo in service reparatii tablete sa vada ei ce are.

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Am și eu tabletă VONINO. O țin 7-8 ore până se încarcă la 100%.