| Oanix21 a întrebat:

Azi mi-am achiziționat iPhone 13 și cum nu am avut până acum aș dori să mă ajutați cu ceva.Cand pun telefonului pe silențios as vrea sa fie și notificările pe silențios dar telefonul Vibrează chiar dacă este pe silențios. Cum să fac?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Trebuie să aibă în setări și modul silențios. Iar acel mod silențios trebuie să poată fi personalizat, în așa fel încât și vibrațiile trebuie să dispară.
Aici spune că trebuie să intri în setarea numită "haptică":
https://support.apple.com/ro-ro/guide/iphone/iph07c867f28/ios

| IamJoKeR a răspuns:

Poți dezactiva vibrațiile

| Justasimplequestion a răspuns:

Are si radio?