| LisaJulie a întrebat:

Am Windows 10 și vreau sa schimb codul cum o parola! Cum procedez?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Trebuie să cumperi Windows 10. Ck-keyul ca să îl activezi este format din 25 caractere (litere și cifre). Dacă scrii pe google: licențe ieftine, vei găsi acolo licențe ieftine pentru Windows 10.

| StoicAnalysis a răspuns:

Du-te la windows settings > Accounts > Sign-in options. Si alegi acolo cum vrei sa te conectezi pe dispozitiv. Iti da mai multe optiuni: PIN, Amprenta, recognitie faciala, parola, etc.