| dimaadelin52 a întrebat:

Salut! Am un an de când mă antrenez acasă și de vreo 2-3 luni nu mai văd niciun rezultat, deși alimentația este pusă la punct (3700 calorii din care 200g proteine, 500g carbohidrați și 100g de grăsimi) Ar trebui să ridic caloriile la 4000?
Câtă greutate ar trebui să iau într-o săptămână?
Cum îmi dau seama dacă este masă musculară sau grăsime?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Rezultate optime vei obtine facand sala... la sala de forta nu de acasa, nu ai atatea posibilitati acasa pe scurt!
pe langa asta iti trebuie un plan nutritional bine pus la punct si un program de antrenament adecvat, acolo poti obtine toate acestea daca stai de vorba cu un instructor bun
succes

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ce vrei sa faci sa te ingrasi sa slabesti sa faci muschi?