| Anonim8789 a întrebat:

Bună TPU as vrea sa îmi fac un abonament la sala și m-am gândit la sala gladiator Sighetul Marmației, m-am uitat pe google și am văzut la servici "cursuri pentru tineri" iar pentru ca nu am mai fost la sala pana acum ma întrebam cum funcționează, și cât costa(am cautat peste tot dar nu am găsit nici programul nici preturile). Ma puteți ajuta cu câteva informații?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Ai sa te superi pe mine dar putini sunt din Sighetu Marmației aici pe TPU si dintre ei iti dai seama cati fac sala la sala gladiator...
cel mai indicat este sa ii intrebi direct pe cei de acolo detaliile care te intereseaza legate de costuri, de antrenamente, de formele de antrenament puse la dipozitie cursantilor etc
sunt sigur ca iti vor raspunde pe facebookul lor
https://www.facebook.com/gladiatorfitness.ro/?locale=ro_RO
daca nu ai Facebook atunci au urmatorul email gladiatorfitness@yahoo.com
sau de ce nu ii poti contacta la numarul de telefon (poate au si whatsapp) 0771.274.725

succes!