| Ioneladanciu68 a întrebat:

Am avut un Facebook care mi-a fost spart și schimbat numărul de telefon și adresa de e-mail. Ce as putea face sa îl recuperez? Mulțumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Din pacate este greu spre imposibil sa mai recuperezi un cont "spart", iar Facebook nu dau 2 bani pe useri in general si nu stau ei sa faca anchete
ai putea totusi sa raportezi acel cont sa explici ce si cum, ca acel cont sa fie macar dezactivat!
iti explica asta chiar pagina oficiala Facebook:
https://www.facebook.com/help/1216349518398524

| Hyperion7 a răspuns:

Nu prea mai ai ce face, data viitoare când îți mai faci cont, activează 2-step verification.
Bafta!

| ReddY25 a răspuns:

Se pare că e pierdut definitiv

| Dlae7 a răspuns:

Doar dacă mai erai conectat/a mai era o șansă pentru ca puteai întra în setări sa schimbi adresa. Poți raporta contul dacă nu îl mai poți recupera pentru protejarea identității