| Sudura45892 a întrebat:

Daca merg la mall la magazinul swarovski ma lasa sa plătesc cash? Am vrut sa dau o comandă online și mergea doar cu cardul.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal că poti plati cash.

| Simpatic a răspuns:

In toate magazinele fizice se poate plati atat cash cat si cu cardul...

| Violleta2022 a răspuns:

Da, in magazin se poate plati cu cash sau cu cardul bancar.

Online se cumpara numai cu cardul, fiindca nu poti trimite banii cu trotineta la ei, mai ales cand cumperi bijuterii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți plăti dacă suma e sub 5000 lei.

| anonimg a răspuns:

Online merge și cu factură proformă, nu doar cu cardul. Vorbește la telefon cu vânzătorul. Eu am comandat așa de la alte magazine online.

| LisaJulie a răspuns:

Da poți plăti cu cash fața în fața