| fugi5555 a întrebat:

Cu ce pot sa scap de acel mucus din sinusuri odată pentru totdeauna? Ma deranjează de câțiva ani și când răcesc se agravează maxim devine stresant

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Operatie de polipi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți scăpa. El are rolul lui acolo. De aceea este produs.

| Nătărău a răspuns:

Mănînci pîine? Nu mai mînca pîine.

| mngzx a răspuns:

Bixtonim