| Alexandruhbo a întrebat:

Pe cine preferati mai mult, Cheloo sau Ombladon

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cand vine vorba strict de muzica il aleg pe Cheloo pentru versurile lui mai 'arogante' si mai tranșante, tot vulgare dar cumva mai inteligente
cand vine vorba pe cine plac mai mult ca om, asa cum i-am cunoscut pe amandoi din interviuri, pe tv sau net etc aici il aleg pe Ombladon pentru ca este mai cumpatat si pare ca are mai mult bun simt decat cheloo! sa ii auzi vorbind pe amandoi in cadrul unor interviuri si vei intelege la ce m-am referit!