| Stefa0072004 a întrebat:

Salut TPU, am si eu o intrebare: cum se realizeaza un clip in care vrei sa arati evolutia unor persoane pe Youtube? Aceste date sa fie puse intr-un tabel, si tabelul sa arate cati abonati a facut youtuberul in anul respectiv. Adica ceva de genu asta. EU utilizez aplicatia CapCut. Merge sa fac cu aceasta aplicatie sar trebuie sa instalez alta aplicatie? https://youtu.be/0NOVcwcU2uw?si=gQj22Xrk8bPVQ7m_

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

CapCut este un editor video
pana la editarea video tu ai nevoie de un alt soft care sa faca acele "statistici"
pentru ca nu am facut chestia aia pe care o arata acolo acel vlogger nu stiu ce anume sa iti recomand
poti sa-l intrebi direct pe el ca si comentariu, cred ca iti va raspunde, are date intagramul, discord etc deci nu cred ca este un limitat care nu baga lumea in seama