| Anonim19372515 a întrebat:

Am vrut sa mi aflu pinul cardului si am trimis mesaj numarului scris pe plic, tin sa menționez ca am scris tot corect.Nu am primit niciun mesaj inapoi.De ce? Cum as putea sa aflu pinul? am cardul de mai multe luni insa pana acum nu a trebuit pinul pentru cumparaturi etc.

Răspuns Câştigător
| Torrpi a răspuns:

PIN-ul l-ai primit in plic odata cu cardul. Mai ai plicul? Cauta pe hartia in care era cardul.
Nimeni nu iti va raspunde prin mesaj pentru ca e posibil sa fie cardul furat. Mergi la sediul Bancii tale sa iti faca o resetare de PIN. Apoi alegi ce PIN vrei si il tii minte.

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

La ce banca ai card?