| Famelia11 a întrebat:

Cat suflet trebuie sa ai ca sa omori un animal nevinovat ( cu intentie )?

Răspuns Câştigător
| Emmmiii a răspuns:

Sufletu iese din discutie daca e vorba de asa ceva sad pur si simplu nu exista... trebuie sa fii nebun sa omori o vietate care nu ti-a facut nimic

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Suflet lipsă sau defect din naştere.

| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Cum poti sa omori o fiinta nevinovata care nu ti-a facut nimic? Asta nu e suflet

| simina2000 a răspuns:

Nici un suflet daca omori un animal poti considera ca nu ai

| Timmy97 a răspuns:

Eu daca as vedea pe cineva ca omoara un animal as fii in stare sa-l omor eu pe ala, dar daca as vedea pe cineva ca omoara un om, mi-as lua punga cu popcorn si m-as uita.Pe bune.Ador animalele.

| Luissa123 a răspuns:

Cat suflet? sa nu ai deloc suflet ca sa omori un animal...

| RoseQueen a răspuns:

O intrebare interesanta! Eu zic ca la urma urmei oricine are un suflet, dar nu toti stiu sa-l foloseasca.Nu stiu cum cineva cu suflet si constiinta ar putea omori un animal nevinovat cu intentie.Pur si simplu eu nu l-as putea numi om pe acela!

| Adiitza a răspuns:

Am aruncat o pisica de la 8 doar ca sa vad daca are 9 vieti.Pariul a fost de 5 lei. Cand am ajuns jos era extra plata.A fost misto rau happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un suflet de nici macar 0, 00000000000000001 milimetri...sad sunt niste nebunii!sad

| Pufulethee a răspuns:

Suflet da r***t. cine face asa ceva e dus cu kapu O_o