| Moon1234 a întrebat:

Bună! Sunt șanse mari să pice genul liric anul acesta la evaluarea națională? happy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da

Sau nu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt șanse mari sa rămîi tu repetent, foarte mari.

| ReddY25 a răspuns:

Probabil

| mODIN a răspuns:

Sunt sanse la fel de mari in fiecare an. Subiectele se aleg la intamplare in dimineata examenului!

| Dragobeta a răspuns:

Sunt sanse mari sa pice toti cei care invata doar o tema cu speranta ca ai va fi data la examen.
Invata toata materia, ca nu se stie ce "pica" la tragerea la sorti.

| LisaJulie a răspuns:

Da dar ar fi de preferat sa le repeți pe toate deoarece subiectele se trag la sorți