| infires a întrebat:

Am alta intrebare.Intre a v-a iti mai trebuie cutie cu chestiile ca pensula, tempera, foarfeca? Daca da, ce trebuie sa pui in ea?

6 răspunsuri:
| Oliveoo a răspuns:

Pai, eu cand am fost in clasa av-a mi-am pus doar tempera si pensule.
Noi nu ne mai jucam cu plastelina iar in ceea ce priveste foarfeca, eu o foloseam doar la proiecte.
Deci depinde de cereri.
Sper ca te-am ajutatkiss
Funda?:-s

| SuperMagicSmile a răspuns:

Nu cred, dar o sa-ti trebuiasca pensule si tempera pentru. desen.Cat despre foarfece, nu cred.decat dac faceti pancarde sau proiecte speciale.
Oricum, eu te sfatuiesc sa nu lenevesti la desen deoarece eu am ramas in urma la desen mult intr-a v a si de abia am scapat, mi-au facut colegii desene si m-au ajutat

| gabi45 a răspuns:

Ai nevoie doar de acoarele sau tempera, pensule si un bloc de desen mai mare care nu iti ca incapea in ghiozdan.

| TommyMiller a răspuns:

Pensula,tempera,foarfeca

| Cineva3 a răspuns:

Pai eu nu stiu mie nu mi-o trebuit. asta depinde de diriginte :d

| tarebossu a răspuns:

Copile, asteapta pana incepe scoala si mai lasa-ne cu clasa a5a!
Profesorii iti vvor spune