| edy_4397 a întrebat:

E o fata in clasa si imi place de ea ea nu ma prea baga in seama ce sa fac ca sa ii atrag atentia?

1 răspuns:
| LifeInColors a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu ea si sa vorbitzi despre lucruri care ii plac ei. Fa-i complimente, zambeshte-i- daca e o fata linistita SAU daca e o fata mai rebela, si nu o deranjeaza, ai putea sa o mai tragi de par, sa o iei putin la misto, asa incat sa isi dea seama ca o placi. Fa rost de id-ul ei de mess, si acolo vei putea vorbi linistit cu ea, daca estimai timid. Comporta-te normal si gandeshte-te ca nu ai nimic de pierdut daca incerci sa te apropii de ea! Mult succes:* funda?