| Deliuta44 a întrebat:

Care sunt cele mai bune locuri unde sa faci sex?

Răspuns Câştigător
| andreiush25 a răspuns:

In masina...iar masina sa fie in mijlocul unei autostrazi pustii smug. Just saying.

15 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Da sunt de acord cu Minicut "Santrope" Minicut prietene statiunea se numeste Saint Tropez. Sau te referi la alta zona laughing

| Seby90 a răspuns:

Cel mai bun loc. apai nu stiu, dar cel mai naspa loc stii care e? Pai in fund, sa vezi ce o sa te doara.

| neutrino a răspuns:

Pe varf de munte...singuri intre pamant si cer.

| Cristiann25 a răspuns:

In tren...interesant,nu?

| 7639781254 a răspuns:

laughinglaughing Ceva imi spune ca se referea la spatiu...

| 7639781254 a răspuns:

Daca zici tu...laughing

| 0Andrew0 a răspuns:

Pentru mine in groapa de gunoi.

Răspuns utilizator avertizat
| 2OchiAlbastri a răspuns:

Hai sa-ti spun unde am facut-o eu,poate incerci si tu: in masina,parc, pe masina de spalat, langa copac, in cada, in ploaie big grin

| gabrielovici a răspuns:

Cred ca cautati raspunsuri pentru fiul dvs nu (scuze de cacofonie)

| Deliuta44 explică:

Haha am uitat sa rad

| Deliuta44 explică:

Mda a fost o metafora si nu ti.am permis sa ma jignesti

| enonymox a răspuns:

In mare, fara rusine, noaptea