| anonim9898 a întrebat:

Buna seara TPU! deci sa incep, am o prietena..si ma speriestraight face cred ca incepe sa fie nebuna straight face deci ..sa va povestesc..nu stie sa deosebeasca realitatatea de vise.i-as recomanda un psiholog dar nu vreau sa fiu asa directa... nu va suparati ca intreb. ceva medicamente FOARTE EFICIENTE pentru nebunie aveti?straight face astept raspunsuri urgente.dau fundoi si vot!

5 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

DECI! Sa-ti spun,... uite, deci eu zic sa nu te mai uiti la telenovele ca-ti fac rau.Deci,pe bune.

| Noone4u a răspuns:

Pastile nu cred ca ar fi foarte multe, poti sa te duci la farmacie si sa intrebi daca au pastile impotriva paranoieihee hee eu zic totusi sa se duca la un psiholog, altfel se poate sa o ia razna. Bafta

| ℓσνє a răspuns:

Eu as zice sa o duci tu la psiholog daca e nebunalaughing.
Multi cred ca traiesc in "Lumea Perfecta".Dar totusi trebuie sa vada realitatea pentru ca doare.

| accesz21 a răspuns:

Dai pasta de dinti dizolvata in suc de lamaie si isi revine ea

| BoSu24 a răspuns:

Ia niste trolofel si apropo care site un metin2 sami de site