| Elseve12 a întrebat:

Va place lumea asta moderna in care internetul e pretutindeni și oamenii folosesc multe aplicații?
Exista vreo șansă ca internetul sa dispară și lumea sa fie la fel că acum 30 de ani?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pacat ca Romania nu a avut acces la internet si la tot ce a avut acces occidentul acum 30 de ani.

| dullcat a răspuns:

Nu pot spune ca imi place sau nu imi place, ci ca exista atat avantaje cat si dezavantaje, atat.Nu, nu cred ca va disparea internetul.Acum 30 de ani el exista oricum, chiar daca in Romania era ceva extraordinar.

| Hyperion7 a răspuns:

Mie îmi place, ai posibilitatea sa vezi chestii din diferite colțuri ale lumii, ai posibilitatea sa faci orice, cum îți dorești! Ai atâtea posibilități sa te dezvolți, acum 30 de ani ce posibilități aveai? Mai niciuna.

| VoidEternal a răspuns:

Sa dispară? Nu. Poate doar de la un eveniment cataclismic. Nu cred că ai vrea asta.

Ceasul oricum nu îl dai înapoi.