| Chelarubeatriceelena a întrebat:

Hei, voiam sa intreb cum de unii au, pe Instagram, scris sub numele contului ( al lor ) asa : muzician/formatie, artist, dansator, etc. Am prieteni la care scrie asa, desi nu au meseria asta. Si au putin peste 100 de urmaritori, iar eu am 200 si ceva, si nu scrie nimic. Tare mult va rog sa ma lamuriti, daca se poate, multumesc!

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Asta poti face tu din setari nu apare singura acolo.

| MistarGoGu a răspuns:

Fiecare scrie ce ii trazneste prin cap sau ce se afla in optiunile de pe Instagram *( boss, lautar, Interlop, politician )