| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati fost vreodata in costum popular la biserica?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Nu, dar l-am îmbrăcat la serbările școlare.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu,cred ca daca as fi mers asa la biserica, luma s-ar fi holbat la mine decat sa fie atenti la slujba

| Hydrangeaceae a răspuns:

Hristos a înviat!
Nu, nu am fost niciodată în costum popular la biserică şi nici măcar nu am avut ocazia de a-l purta vreodată.
Consider că e ceva nepotrivit pentru mersul la biserică. Nu m-aş îmbrăca aşa niciodată.
Sărbători Fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
La biserica nu am fost, insa prin clasa a 3 a daca nu ma insel, am fost imbracata, deoarece aveam serbare.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| AndaDaniela a răspuns:

Nu...Dar este noral sa te duci asabig grin!

| Karuta a răspuns:

Nu.

| teocool a răspuns:

Da

| BiBiiu99 a răspuns:

Nu,dar nu cred ca e ceva rau..inseamna ca iti respecti tara laughing