| Straicu a întrebat:

Buna, daca stie cineva un raspuns la aceasta intrebare: Daca fac o rata pe cuponul de pensie de urmas si pentru cateva luni inca o primesc dar dupa nu mai continuu studiile dar platesc lunar suma datorata acelei rate conteaza ca nu mai primesc pensia? ma gandesc ca fara acel cupon ei vor vrea sa redobandeasca proprietatea obiectului luat in rate.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu conteaza, important este sa platesti lunar rata datorata, nu intereseaza daca nu mai primesti pensie de urmas.

1 răspuns:
| ioana748 a răspuns:

Buna,
Daca platesti ratele nu va fi nici o problema.