| ceamaiinocentafata0882 a întrebat:

Salutare TPU!
Imi puteti da o parere despre TEMU?
Vreau sa imi dau comanda de cateva chestii...am vazut ca nici marimile nu se potrivesc, am 13 ani dar sunt mai slabuta...cam ce marime ar fi potrivita?(ma refer la marimile de pe Temu) Vreau sa imi iau ceva tricouri si pantaloni scurti.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu ai voie sa comanzi nimic, nici dupa TEMU si nici dupa alte site-rui online, fiindca nu ai varsta legala.

| dullcat a răspuns:

Buna.E o prostie exact ca Shein.Cand cumperi ceva ieftin il cumperi de doua ori.Grija la banutii pe care intentionezi sa-i cheltui.

| Bknee a răspuns:

Multe dintre produsele de pe Femei nu sunt de o calitate foarte bună, și nici cum arată în imagini.

În cazul mărimilor la haine, îți recomand să-ți iei mărimea ta, sau cu o mărime mai mică.

În general nu-ți recomand să-ți iei haine de pe Temu, dar poți încerca.