| mentolol a întrebat:

Salut tpu.as vrea sa mă duc cu trenul la Craiova, la mine în oraș sunt 40-50 de minute până la Craiova, dar mă duc fără să știe parintii, plec și le spun ca mă duc afară.ei nu prea mă sună sau mă întreabă unde sunt dar am frica aceea ca mă duc pe ascuns in alt oraș și nu-mi place deloc frica deoarece am senzația ca o sa fiu prins.voi ce spuneți să fac? dau funda

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In caz de ti se intampla ceva si nimeni nu stie, ce faci?

| Felissa13Eden a răspuns:

Ar fi bine sa le spui. In caz ca se intampla ceva, prietenii tai nu au cum sa te ajute, ca banuiesc ca esti minor\a. Macar spune-le ca mergi cu cineva de incredere, sau cu scoala, dar sa stie de tine.