| hemmke a întrebat:

Hey! Fanta de mango este bun? Dau fundita!

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dai funda cuiva doar pentru ca ii place sau nu fanta de mango? te anunt ca tine de gusturile fiecaruia
cui ii place Bentley? dau fundawinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea

| dullcat a răspuns:

Bun in ce sens? La gust? Fiindca pentru sanatate orice din categoria Fanta, Cola, Sprite e groaznic, sper ca stii asta.Mai bine nu.laughing Iti recomand sa iti faci tu un fresh de fructe acasa, mai pui apa si obtii sucul din magazin, mult mai gustos, fara conservanti, coloranti si e-uri.

| Furnicuta000 a răspuns:

Ala cu mango fara zahar? Are un gust chimic naspa dar merge daca ai pofta de dulce si nu vrei nimic cu calorii

| Felissa13Eden a răspuns:

Ciudat, dar mie imi place : ))

| LisaJulie a răspuns:

Nu și nici nu cred ca e prea sănătos

| CLaludiu1234 a răspuns:

E destul de fain la gust

| Furnicarul a răspuns:

Da, are gust bun, prin 2008 era uau