| alexm2004 a întrebat:

Ce vedete vă enervează cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Nu ma enerveaza nimeni, dar nici nu admir pe cineva. Fiecare face ce il taie capul. De ce sa ma incarc negativ cu sentimentele astea: ura, invidie? Viata e mult mai frumoasa cand lasi răutățile la o parte.

| alexm2004 explică (pentru Felissa13Eden):

Ai dreptate, să știi. Înainte, când vedeam pe cineva pe care nu-l suportam, îmi venea să dau cu pumnul în televizor. Mai ales pe Alex Velea. Păcat că s-a dus pe latura asta manelască, și cântă manele și trap. Acum mulți ani, era la vogă. Ascultam mult "Minim doi", "Din vina ta", și multe alte melodii de la el. Dar acum, parcă e în jos. Nu prea îl mai auzi la radio. A ajuns să cânte cu Jador și cu toți maneliștii.

32 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Niciuna. Dar nici nu le admir, fie ele femei sau barbati.

| Simpatic a răspuns:

Nu ma enereveaza! nu-mi place alex velea pentru ca, canta manele
imi place antonia pentru ca nu canta manelewinking

| alexm2004 explică (pentru Simpatic):

Alex Velea nu mai e ce-a fost, din păcate. Era mare isterie când a lansat „Minim doi" în 2012. Era peste tot. Și să nu mai spun de „Din vina ta", care a lansat-o la doi ani după ce a lansat „Minim doi". Două dintre hiturile lui. Acum, cântă acest gen de muzică numit „trapanele", inventat chiar de ele. Eu cred că e o combinație între trap și manele, dar nu-mi place cum sună.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciuna, ce nu îmi place nu urmăresc, e atât de simplu

| Hyperion7 a răspuns:

Atât îți zic, nervii, frustrarea, invidia pot cauza cancer in timp.
Eei, mai ești furios acu?

| alexm2004 explică (pentru Hyperion7):

Răspuns care nu-și are rostul. Bye!?

| alexm2004 explică (pentru Hyperion7):

Tupeu, ce să mai...

| LisaJulie a răspuns:

Acum Erika Isaac și Delia!

| alexm2004 explică (pentru LisaJulie):

Măi, Delia mi se pare ok ca persoană. Are voce. Cât despre Erika Isac, e o persoană mizerabilă. Păi ce-ar învăța copiii din generația de astăzi din versurile ei obscene? Să înjure? Deja o fac, și părinții lor sunt disperați și nu mai știu ce să facă în privința lor, dar adevărul este că e vina lor, că îi lasă să facă ce vor.

| iliiiinca a răspuns (pentru alexm2004):

Nu inveti injuraturi din melodii. Auzi la scoala, la colt de bloc, nu iti poti feri copilul de astea. De ce e o persoana mizerabila? BUG mafia sau altii sunt ok, nu? Daca canta un barbat, nu mai era vreo problema. Nu este vorba de injuraturi in melodiile ei, ci despre adevarul din versuri. Daca ai intelege asta, ai fi cu un pas mai sus in viata, dar ai mintea inchisa si critici ce nu are sens. E vorba despre ce transmite!

| alexm2004 explică (pentru iliiiinca):

Fiecare cu părerea lui, fată dragă.

| ALM2000RO a răspuns:

Niciuna, îmi sunt complet indiferente toate vedetele pentru că nu le urmăresc.

| MistarGoGu a răspuns:

De ce trebuie se te " enerveze " cineva " ca nu suntem in Coreea de Nord cu 1 singur post TV, radio sau 1 mare Dictator! Exista telecomanda sau optiunea " Ignora " din mintea ta! In spatele intrebarii se ascunde o urma de invidie pe banii sau stilul lor de viața? Cam asa pare!

| alexm2004 explică (pentru MistarGoGu):

Eu am întrebat frumos, dacă vrei să știi. De ce mi-ai răspuns la întrebare, dacă nu-ți place ceea ce am întrebat? O zi bună să ai!

| PufulețiGratis a răspuns:

Rareori urmăresc ceva ce tine de sfera entertainment-ului, iar dacă mă enervează nu mai urmăresc, tocmai pentru a nu avea de ce mă enerva happy. Problem solved! happy

| BobTheCat a răspuns:

Cred ca Justin Bieber.

| alexm2004 explică (pentru BobTheCat):

Pe Justin Bieber nu l-am plăcut niciodată. Colegii mei de școală cântau prin toate pauzele melodia aia banală din repertoriul lui, "Baby", cântată cu Ludacris.

| BobTheCat a răspuns (pentru alexm2004):

Vaiii, ce rau imi pare! sad Chestia aceea chiar este enervanta si repetitiva, ma bucur ca ai mei nu sunt "Bieberi" sau cum li se zice laughing. In plus, Justin Bieber in general este un om...ei bine, nesimtit (scuzati expresia).

| alexm2004 explică (pentru BobTheCat):

Eh, nu-i problemă. Nu-mi place vocea lui. De fapt, niciodată nu l-am plăcut ca persoană. Peste tot unde mergeam, fetele erau cu numele lui pe buzele lor. Practic, îl aveau ca și pe un crush. Nu pot să cred că Selena Gomez a fost cu el. A făcut foarte bine că s-a despărțit de el, că și-așa acum și-o cam ia în cap. Nu vă plac întrebările mele, nu mai răspundeți la ele, răutăților. Have a nice day!

| BobTheCat a răspuns (pentru alexm2004):

Are o voce...decenta, as putea zice (totusi, nu se poate compara cu Freddie Mercury sau cu alti artisti talentati, asta e clar!). Si sunt total de acord, ma mir ca a convins destul de multe fete sa fie cu el - internetul spune ca peste 15!

Din fericire, majoritatea colegelor mele il detesta pe Bieber (din pacate, ele canta alte melodii slabute in pauze, dar asta e partea a doua!).

Toate bune! happy

| iliiiinca a răspuns:

Maruta, jalnic om

| FadedravenXD a răspuns (pentru iliiiinca):

Da sincer

| alexm2004 explică (pentru iliiiinca):

Aici sunt de-acord cu tine. Măruță mi s-a părut dintotdeauna un om logoreic, libidinos și imparțial. Cât despre Eva, fetița aia mă enervează la culme cu fițele ei. Dacă la 8 ani se machiază, atunci ar trebui ca toate fetele de vârsta ei să se machieze. Mai urmează să-și mai facă și un iubit, și e rezolvată treaba. Cât despre băiat, David parcă îl cheamă, seamănă cu Jean de la Craiova, da' leit. Zici că el l-a făcut. Andra poate să aibă o voce bună, dar mi se pare că are un zâmbet fals, și mă enervează când tot zice să ne trăim viața frumos, de parcă noi nu am știi să o facem.

| FadedravenXD a răspuns (pentru alexm2004):

Frateee deci in 2022 parca am vazut ceva video cu maruta de tot ii zicea "la multi ani" Evei si ea nici nu l baga in seama si facea lipsync si tiktok dances...

| alexm2004 explică (pentru FadedravenXD):

Copil needucat, ce să mai...

| FadedravenXD a răspuns (pentru alexm2004):

Nu e needucată, e doar prost crescută

| anonim1920 a răspuns:

Nu ma intereseaza?

| FadedravenXD a răspuns:

Erika isac, albert nbn, mgk, iorga si elicopter. N am nimic cu ei dar pur si simplu sunt overrated si ii vezi mereu pe tot internetul cu beef urile lor si alte alea\_0_/

| alexm2004 explică (pentru FadedravenXD):

Iorga și Elicopter sunt persoane mișto rău de tot. Erika Isac, Albert NBN, MGk666, și cam restul cântăreților nu-i suport. Cel mai ok e YNY Sebi. Nu știu de ce, dar are câteva melodii care mi-au intrat în minte și le fredonez de fiecare dată când conduc.