| m4r1utzz4 a întrebat:

Ce ar trebui sa aibă o fata de 14 ani in camera sa daca îi place stilul Smart și dark academia?

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Cauta :postere, tablouri, vaze, lumanari parfumate, plusuri, creioane, stickere, organizatoare pe site-urile accesibile, cum ar fi shein. Poti sa incerci si tutoriale de DIY ca sa reciclezi ce ai prin casa si sa creezi ceva frumos.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Absolut ce doreste ea, ca nu strainii de pe TPU vor trai in camera respectiva. Tine doar de preferintele personale, nu de niste reguli anume, prin urmare,, trebuie'' nu are ce cauta in intrebare, din punctul meu de vedere.Gasesti inspiratie pe pinterest si multe idei faine ca sa te incadrezi eventual si intr-un buget.Have fun.