| Bknee a întrebat:

Bună TPU!
De o perioadă, un anumit băiat (pe care eu îl plac de cam jumătate de an), de fiecare dată când se tunde, mă sună cu video sau îmi trimite poză. Când ieșim afară, tot timpul îmi zice să mă ia pe ghidonul bicicletei lui. În ore se uită la mine și zămbește, râde la glumele mele. Ultima oară când am ieșit afară cu el și cu mai mulți prieteni comuni, când a plecat, a dat să mă îmbrățișeze dar după s-a răzgândit și am dat mâna. În ore, îl mai văd că se uită la mine, dar când mă uit și eu la el, se uită în altă parte.

O perioadă acestui băiat ia plăcut de prietena mea cea mai bună (i mai punea mâna pe fund, mai făcea glume de bărbat libidinos) Dar de o perioadă, nu s-a mai comportat așa cu ea.

Cam ce aș putea face?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu ma intreb de ce ai fi atrasa de cineva care s-a comportat nepotrivit cu prietena ta? Doresti acelasi tratament? Sper ca nu...Intreba-l ce intentii are si astfel vei afla la sigur.

| golgolu? a răspuns:

Cam da semne ca place, daca si tu iti place de el bagate in relatie, si sa nu pui din prima la suflet asteapta ceva timp sa vezi cu reactioneaza