| Anonim1234564321 a întrebat:

Cam cat se plateste pe 1GB de internet utilizat in roaming de la digi in tari precum Bulgaria, Germania, Grecia etc. pentru ca nu imi dau seama din ce scrie la ei pe site.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru roaming date, in tarile din UE, tariful este de 1. 55euro/GB
Vezi aici:
https://www.digi.ro/servicii/telefonie-mobila/roaming

| StoicAnalysis a răspuns:

Depinde de retea ( Vodafone, Orange, digi, telekon ) si depinde de tari.

| Beavis a răspuns:

Dacă ai abonament la Digi/RDS/Orange/Telekom, ai roaming gratis in spațiul UE. cam de la 5e abonamentul. Digi ere roaming super ieftin și în alte țări, exotice, Thailanda spre exemplu