| Emilia78 a întrebat:

Bună seara! Am și eu o întrebare,mâine călătoresc cu wizz, aș vrea să iau cu mine în bagajul de mână o boxă portabilă, este medie adică încape lejer în rucsac am voi? Mulțumesc pentru răspuns

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca rucsacul nu depaseste dimensiunile unui bagaj de mână, conform dimensiunilor acceptate, da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai voie

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce naiba faci cu ea in avion? Crezi ca o poti folosii? Lasa o acasa cari prostii dupa tine, lucruri inutile poate ti o confisca in avion