| anonim_4396 a întrebat:

L-a văzut careva pe Alin?

44 răspunsuri:
| Serena1993 a răspuns:

Alin? Haoleu e ghei.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Serena1993):

Aaa ...De asta a răspuns un chinez la telefonul său.

| zurick a răspuns:

Da,dar nu-ti zic unde e...Ciuda :-P

| єχcєєℓ a răspuns (pentru zurick):

Nici n-am nevoie de ajutorul tău. Eistă sectiunea de obiecte pierdute

| Ashadow a răspuns:

Chior sa fii si tot il vezi.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Mă asteptam să răspunzi:
Aici sunt stăpâne!, Alineee

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Stapan? laughing ce fantezii ai Exceele...
Macar umbra lu' Alin sa fiu daca tot o tii pe a ta.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Tu pentru mine vei rămâne mereu Alinlaughing

| Fridăm a răspuns:

Pe Piftel? Neaa, cred că a slăbit prea mult şi s-a dezintegrat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alin, Alin... http://www.youtube.com/watch?v=bSgoIERDOmk

L-am văzut doar pe Nilă.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Haoleu nu Alin Tzâganu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era cu Ileana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E la el acasa. Cred ca se gandeste ce sa faca ca sa mai scape de scoala. Sper sa nu vina maine la scoala ca e prost si enervant.

| OskarRM a răspuns:

Era un câine cu el în gură.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru OskarRM):

N-ai sunat si tu la salvare?

| OskarRM a răspuns (pentru єχcєєℓ):

La salvare sau la Protecţia animalelor?!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru OskarRM):

Mai stai să alegi când biata javră stă să vadă luminița?

| OskarRM a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Amândoi au văzut-o.I-a călcat un tir. *moment de reculegere*

| ZambetulNebuniei a răspuns:

La vazut careva pe Alin, cel cu capul de mandarin si cu corpul bleumarin?
Poate l-a vazut cineva.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Speram să-l fi văzut tu.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Prezinta noua dieta Nokia cu mango a lui Dr.Scaun! Tu de ce mai plimbi salvarea prin cimitir? E prea tarziu!
Vot?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Dacă îmi dai si linkul de la dieta asta cu mango da.ei bine cățelul meu a cam făcut burtică

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru єχcєєℓ):

laughing pai. Fara T/A vorbind: cateii pot face viermisori;
T/A: decojejti un mango, ruleazi in sare de bou vernil, il bagi intre doua felii de Nokia si scrii la tastatura: "Pentru dieta tehno-fructata";
Funda la dieta?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Nu încă:P
Acum mă duc să caut o rablă de Nokia pe stradă si după ce o încearcă poate ai fundă... dacă pățește ceva o să ai de aface cu mine!
http://media.tumblr.com/tumblr_m8epz0OAlu1qzpkqf.jpg

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ce? Nu ai incredere in dietele lui Dr.Scaun? Treci incoace idiota, treci!
http://imgur.com/U6Kr8EL.jpg
Eu da! Am reusit sa omor doi perusi dintr-un singur castron! :D

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Idiota? Nu mă lua cu spaniola acum.că-ti dau cu DEX-ul în captongue

| StefaniaM a răspuns:

Da.Era blocat intr-o toaleta ecologica, si mai era si constipat.Noroc ca a venit Bianca Draguseanu si l-a salvat.Aum se afla la gradina Zoologica cu Rihanna.Bafta big grin

| єχcєєℓ a răspuns (pentru StefaniaM):

Nici n-are sens.Ce să caute Rihanna la grădina zoologică? Abia ieri au scos-o de la dezalcolizare.aaa încă are remușcări.

| StefaniaM a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Frate,de ce esti asa pesimist?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru StefaniaM):

Păi că mirosul alcoolicei ălia de Rihanna m-a adus în stare de ebrietate.

| StefaniaM a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ok.,schimbam continutul."Statea cu Iulia Vantur pe o plaja din Hawaii, aruncand cu rosii in tabloul lui M.Moga,pana cand Iulian Moga [care era acolo sa fimeze clipul pentru trupa ]i-a vazut si le-a tras un sut in fund c-au ajuns in Nord Korea langa Kim Jong Un care se pisa intr-un tufis...

| Chronicles a răspuns:

O fi explodat de la prea mulţi mici, şti, el are alinare doar atunci când e cu salamu' în gură, deşi, nu e gay cum spune toată lumea, îi place să se frece de untură. S-o fi dus în cimitir să-şi mănânce în linişte cele 30 de sarmale că ne tot luam de el că e obez.

| Spaz472 a răspuns:

Era mort, impingea salvarea.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Spaz472):

Criminalule.

| Spaz472 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Cu placere! Aveti chef de cearta? Vin cu intariri >:) http://i.imgur.com/HO6sKn0.jpg

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Spaz472):

Păi si banii?

| Behindyou a răspuns:

E la mine in pod.

| moustache a răspuns:

Normal.Eu cu sotul meu connectr si cu fiica noastra madonna ne-am dus cu autobuzul in vizita la Alin dar el ne-a spus ca se acunde de єχcєєℓ.Imi pare rau sad

| albinuta2 a răspuns:

Cumpara hartie igienica cu miros de trandafir de la magazin

| AnonimusPorumbos a răspuns:

Uaaaaaaaa Ce amuzant e am uitat sa rad

| єχcєєℓ a răspuns (pentru AnonimusPorumbos):

Înseamnă că ai pierderi de memorie.