| TheWomanCat a întrebat:

laughingIn Korea oamenii beau permanent palinca cu orez.Beau palinca in parcuri,in baruri,la munca si etc etc.
Coreenii, ca japonezii au o obsesie pentru telefoane si jocuri pentru copii de doi ani...Sa vezi in Seoul orez cu palinca, obsedati de telefoane si un limbaj atat de ciudat ca iti vine sa te dai cu capul de pereti.Pana si numele meu suna ca tipatul unei capre.Plus de asta sunt asa de slabi ca parca scheletele inviat pentru insasi palinca, iar barbatii arata leit cu niste femei.Ce maimute drogate...Palinca,palinca,palinca.PALINCA! De ce naiba avem niste obiceiuri asa ciudate? Ar fi prima intrebare,a doua ar fi ce gust are palinca de o bem asa de des ca sa incerc si eu, iar a treia intrebare ar fi credeti ca ii vom intrece vreodata pe europeni? As fi sperat la americani dar suntem egal cu zero in fata lor.In definitiv, suntem nebuni sau doar am avut probleme cu capul in timpul evolutiei? Eu sunt dovada vie deci ce parere aveti?laughing

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Sa vezi ce visinata face tata laughing
o delicatesa!
Bei doua pahare si ala esti laughing dar e dulce smug

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sa vezi ce jale e prin Moldova cu ''palinca'' asta. Nu te apuca sa bei, te da pe spate, e tarie ''tare'', te imbeti si te faci manga imediat. Mai beau si oamenii, nu au voie? Lasa-i sa se distreze si ei.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai Sake?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ba, nu-i buna palinca.

| TheWomanCat explică:

Adica pot fi mai "crazy' ca acum? Si daca da, da-mi visinata aia sa pot incinge petrecereawinking

| TheWomanCat explică:

Ce-i ala? laughing

| TheWomanCat explică:

Glumeamstiu ce e si e bun dar nu e de mine.E o bautura mult prea putin provocatoare happy

| TheWomanCat explică:

Oameni buni nu stiti ce este o gluma? happy
Am 13 ani, normal ca nu beau.