| Reek54 a întrebat:

Cateodata cand mai dau unele raspunsuri... dupa ce apas pe publica, ma pune sa-mi scriu emailul si parola, le scriu. apoi ma baga pe profilul meu. iar raspunsul nu se mai publica. De ce?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru ca intrebarea, la care ai vrut sa raspunzi, intre timp a fost raportata si desi inca mai apare pe site, ea nu mai exista, nu mai poti raspunde la ea (si mie mi s-a intamplat de multe ori).
O seara placuta!

| ImmortalQueen a răspuns:

Nu stiu, si mie mi s-a intamplat acelasi lucru acum cateva minute straight face

| Reek54 explică:

@Kira am incercat sa scriu iar de vreo 4 ori raspunsul. dar la fel imi facea de fiecare data.

| Phantasmagoria a răspuns:

Poate pentru ca nu ai fost logat la inceput,iar atunci cand ai vrut sa pui raspunsul ti'a cerut datele pentru logare, apoi te'a adus la profilul tau pentru ca te'ai logat, asa ca trebuia sa scrii din nou raspunsul si sa trimiti.

| Andreea_3136 a răspuns:

Aceeasi problema intampin si eu... Oare se va gasi cineva care sa ne poata lamuri?